Žirovnica.com
   ::novo::  ::objava::  ::e-pošta:: 

Rezultati Vaških tekem v veleslalomu
Kranjska gora, 9. marec 2003

 

MLAJŠI - STAREJŠI - SNOWBOARD

KATEGORIJA A: Dečki - predšolski

mesto priimek in ime čas
1. Mekina Žan 0:46.27
2. Praprotnik Urban 0:54.66
3. Zima Beno 0:55.16
4. Pelko Jon 1:00.69
5. Kunšek Gašper 1:10.22
6. Tomaževič Blaž 1:10.45
7. Štalc Uroš 1:25.11
8. Mohorič Tilen 1:25.78
  Cerar-Noč Jaka NI STARTAL

KATEGORIJA A: Deklice - predšolske

mesto priimek in ime čas
1. Lokar Katja 0:51.14
2. Potočnik Ivana 0:51.36
3. Stevič Hana 0:51.40
4. Tomaževič Medeja 0:52.64
5. Košelnik Manca 2:41.00
6. Kovač Tamara 2:43.16
   

KATEGORIJA B: Dečki - 1. in 2. razred

mesto priimek in ime čas
1. Dolar Jernej 0:38.03
2. Kozamernik Mark 0:39.00
3. Dolar Urban 0:39.61
4. Čop Jan 0:39.92
5. Šimnovec Jure 0:41.04
6. Noč Žiga 0:44.66
7. Lokar Kristjan 0:47.80
8. Drešček Tom 0:48.62
9. Potočnik Matic 0:50.49
10. Dolar Miha 0:53.57
11. Papler Gašper 0:55.68
12. Antolič Jean 0:58.31
13. Kovač Grega 2:14.28
  Faganel Max NI STARTAL
  Bregelj Gašper ODSTOP

KATEGORIJA B: Deklice - 1. in 2. razred

mesto priimek in ime čas
1. Leskovar Ana 0:38.61
2. Čebašek Ana 0:43.32
3. Legat Tjaša 0:46.06
4. Gašperin Nina 0:50.71
5. Mandeljc Ana 0:52.97
6. Koselj Monika 0:53.63
7. Klinar Nina 0:54.40
8. Valter-Odir Manca 1:01.60
9. Gašperin Kristina 1:01.80
10. Košelnik Kristina 1:20.68
  Bertoncelj Nina NI STARTALA
  Mur Špela NI STARTALA
 

 

KATEGORIJA C: Dečki - 3. in 4. razred

mesto priimek in ime čas
1. Justin Rok 0:34.43
2. Prešern Luka 0:35.64
3. Gašperin Jernej 0:35.96
4. Razingar Matej 0:40.77
5. Jamar Dejan 0:43.87
6. Bertoncelj Anže 0:46.92
7. Vene Aleks 0:49.04
  Martinčič Matej NI STARTAL

KATEGORIJA C: Deklice - 3. in 4. razred

mesto priimek in ime čas
1. Kavčič Tina 0:34.96
2. Krivic Meta 0:39.38
3. Klukovic Ana 0:42.60
4. Doalr Ana 0:42.72
5. Lehner Monika 0:45.78
   

KATEGORIJA D: Dečki - 5. - 8. razred

mesto priimek in ime čas
1. Martinčič Miha 0:31.96
2. Koselj Žiga 0:36.44
3. Justin Nejc 0:37.33
4. Podhraški Matija 0:40.42
5. Šturm Luka 0:41.27
  Lipnik Maks NI STARTAL
  Pogačar Uroš NI STARTAL
  Bajželj Matej NI STARTAL

KATEGORIJA D: Deklice - 5. - 8. razred

mesto priimek in ime čas
1. Dolar Urša 0:39.16
2. Oslak Maruša 0:40.40

STAREJŠI >>>

 


Copyright © 1997-2009 Peter Lužnik & ostali avtorji. Vse pravice pridržane.