Žirovnica.com
   ::novo::  ::objava::  ::e-pošta:: 

Rezultati tekmovanj v smučarskih skokih

 

DRŽAVNO PRVENSTVO/EKIPNO, DECKI DO 13 LET

SOBOTA 14.02.2004 MOSTEC, K=40 M

 

 

 

1.

SK Zagorje Ytong

2.

SSK Velenje

3.

SK Trzič-Trifix

4.

SSK Stol Žirovnica Štravs,Oblak,Baloh,Justin

 

POKAL COCKTA, DEKLICE DO 14 LET

SOBOTA 14.02.2004 MOSTEC, K=40 M

 

 

 

 

 

 

1.

Petra Benedik

SK Triglav

2.

Anja Tepeš

ŠD Dolomiti

3.

Nika Kepic

SK Triglav

6.

Kosmač Katarina

SSK Stol

 

DRŽAVNO PRVENSTVO, DECKI DO 12 LET

NEDELJA,15.02 2004 ŽIRI, K=40 M

 

 

 

1.

Aleš Oblak

SSK Stol

2.

Nace Šinkovec

SSK Alpina

3.

Gašper Slatinšek

SSK Ljubno BTC

7.

Rok Justin

SSK Stol

15.

Bine Baloh

SSK Stol

19.

Anže Štravs

SSK Stol

 

POKAL COCKTA, DEKLICE DO 14 LET

SOBOTA 14.02.2004 MOSTEC, K=40 M

 

 

 

 

 

 

1.

Petra Benedik

SK Triglav

2.

Anja Tepeš

ŠD Dolomiti

3.

Nika Kepic

SK Triglav

6.

Kosmač Katarina

SSK Stol

 

DRŽAVNO PRVENSTVO, MLADINCI DO 16 LET

SOBOTA 14.02.2004 MISLINJA, K=85 M

 

 

 

1.

Jurij Tepeš

ŠD Dolomiti

2.

Robi Hrgota

SSK Velenje

3.

Roglič Primož

SK Zagorje Ytong

31.

Miha Martinčič

SSK Stol

46.

Žiga Pristov

SSK Stol




 

POKAL COCKTA, MLADINCI DO 18 LET

SOBOTA 14.02.2004 MISLINJA, K=85 M

 

 

 

 

 

 

1.

Jaka Oblak

SSK Alpina

2.

Matevž Šparovec

SK Triglav Kranj

3.

Primož Zupan

SK Triglav Kranj

4.

Nejc Frank

SSK Stol

6.

Sašo Trpin

SSK Stol

15.

Gaj Trcek

SSK Stol

 

POKAL COCKTA, ČLANI

SOBOTA 14.02.2004 MISLINJA, K=85 M

 

 

 

 

 

 

1.

Dejan Plevnik

SK Triglav Kranj

2.

Jaka Oblak

SSK Alpina

3.

Uroš Peterka

SSK Mengeš

10.

Nejc Frank

SSK Stol

14.

Sašo Trpin

SSK Stol

31.

Gaj Trcek

SSK Stol

 

POKAL COCKTA, MLADINCI DO 16 LET

NEDELJA 15.02.2004 MISLINJA, K=85 M

 

 

 

1.

Jurij Tepeš

ŠD Dolomiti

2.

Mitja Mežnar

SK Tržič Trifix

3.

Roglič Primož

SK Zagorje Ytong

42.

Miha Martinčič

SSK Stol

 

POKAL COCKTA, MLADINCI DO 18 LET

NEDELJA 15.02.2004 MISLINJA, K=85 M

 

 

 

 

 

 

1.

Primož Zupan

SK Triglav Kranj

2.

Jaka Oblak

SSK Alpina

3.

Matevž Šparovec

SK Triglav Kranj

5.

Nejc Frank

SSK Stol

6.

Sašo Trpin

SSK Stol

14.

Gaj Trcek

SSK Stol

 


Copyright © 1997-2009 Peter Lužnik & ostali avtorji. Vse pravice pridržane.