Žirovnica.com
   ::novo::  ::objava::  ::e-pošta:: 

Rezultati tekmovanj v smučarskih skokih

 

 


DRŽAVNO PRVENSTVO EKIPNO DEČKI DO 11 LET


KISOVEC K= 25 M


14 ekip









1.

SK Triglav Kranj






I.

II.

točke


Rakovec Mark

24 m

24,5 m

209,4


Lesnik Monika

25 m

25 m

218


Hartman Jan

25 m

24,5 m

214,3


Romšak Luka

22,5 m

22 m

189,8





831,5






2.

SK Tržič Trifix










Drinovec Mitja

23,5 m

23 m

184,6


Albreht Urh

25 m

25 m

194


Semenič Anže

23 m

23 m

206,4


Sušnik Urban

26,5 m

26,5 m

235,2





820,2






3.

SSK Velenje










Hižar Niko

25 m

25,5 m

228,2


Jelen Patrik

21,5 m

21,5 m

178,2


Lešnik Rok

20 m

20 m

161,5


Kranjčan Urh

23,5 m

24 m

202





769,9






8.

SSK Stol Žirovnica










Zavolovšek Jaka

20,5 m

20,5 m

147,9


Robič Mitja

20,5 m

21,5 m

175,8


Petek Polde

21 m

21 m

173,8


Justin Rok

27 m

26,5 m

244,9





742,4

















POKAL COCKTA DEČKI DO 14 IN 15 LET



ŠMARTNO NA POHORJU K= 50 M













DEČKI DO 14 LET









1.

Berlot Gašper

50,5 m

50,5 m

229,3

2.

Dobovšek Matej

49,5 m

50,5 m

229

3.

Godejša Matic

50 m

51,5 m

228,7

9.

Urek Roman

52 m

47,5 m

221,2












DEČKI DO 15 LET









1.

Grobljar Luka

51,5 m

52,5 m

233,7

2.

Zupančič Miran

50,5 m

51 m

231,7

3.

Majcen Matevž

50,5 m

50 m

223,4

9.

Balek Vid

49 m

48,5 m

215

16.

Pristov Žiga

40 m

44 m

171,2






 


POKAL COCKTA






Dečki do 12 let

Logatec

K= 48 m

38 tekmovalcev













1.

Tomazin Žiga

SK Tržič

47,5

46,5

214,1

2.

Baloh Bine

SSK Stol

47,5

46

210,5

3.

Grobljar Leon

SSK Zagorje

46,5

46,5

207,9

6.

Oblak Aleš

SSK Stol

46

45,5

204,6














Dečki do 13 let

Logatec

K=48 m

28 tekmovalcev







1.

Pograjc Andraž

SSK Zagorje

49

49

232,4

2.

Kirbus Peter

SSK Mengeš

48

48

226

3.

Ojsteršek Vid

SSK Mengeš

47,5

48

222,9








Deklice do 14 let

Logatec

K=48 m









1.

Benedik Petra

SK Triglav

46

45

205,5

2.

Tepeš Anja

ŠD Dolomiti

43,5

41,5

179,8

3.

Logar Eva

ŠD Zabrdje

41,5

42,5

175,6

5.

Kosmač Katarina

SSK Stol

37

38,5

144,9

 


POKAL COCKTA




Dečki do 9 let

MENGEŠ

K= 12 m





1.

Drinovec Mitja

SK Tržič


42.

Lotrič Matic

SSK Stol


54.

Tomaževič Blaž

SSK Stol


 

ALPSKI POKAL – SEEFELD (AVSTRIJA)

1. TEKMA 24.1.2004

1.

ZUPAN PRIMOŽ

SK Triglav

2.

TEPEŠ JURIJ

ŠD Dolomiti

3.

ŠPAROVEC MATEVŽ

SK Triglav

19.

FRANK NEJC

SSK STOL

41.

TRPIN SAŠO

SSK STOL

 

ALPSKI POKAL – SEEFELD (AVSTRIJA)

2. TEKMA 25.1.2004

UV

PRIIMEK

DRŽ

1.

BOGNER THOBIAS

GER

5.

TEPEŠ JURIJ

ŠD DOLOMITI

6.

ZUPAN PRIMOŽ

SK TRIGLAV

25.

FRANK NEJC

SSK STOL

41.

TRPIN SAŠO

SSK STOL

 


Copyright © 1997-2009 Peter Lužnik & ostali avtorji. Vse pravice pridržane.