Žirovnica.com
   ::novo::  ::objava::  ::e-pošta:: 

Rezultati tekmovanj v smučarskih skokih

 

DRŽAVNO PRVENSTVO, ČLANI

LJUBNO, K=85 M

1.

Robnik Gorazd

SSK Mislinja

2.

Bogataj Jure

SK Triglav

3.

Peterka Primož

SK Triglav

13.

Trpin Sašo

SSK Stol

14.

Frank Nejc

SSK Stol

28.

Miklič Grega

SSK Stol

 

POKAL COCKTA, MLADINCI DO 18 LET

LJUBNO, K=85 M

1.

Roglič Primož

SSK Zagorje

2.

Hrgota Robi

SSK Velenje

3.

Trpin Sašo

SSK Stol

4.

Frank Nejc

SSK Stol

10.

Miklič Grega

SSK Stol

27.

Gaj Trček

SSK Stol

 

DRŽAVNO PRVENSTVO, CLANI

PLANICA, K=90 M

1.

Kranjec Robert

SK Triglav

99,5 m

105,0 m

284,5

2.

Peterka Primož

SK Triglav

99,5 m

99,5 m

272,5

3.

Benkovič Rok

SSK Mengeš

99,5 m

100,5 m

271,0

4.

Šinkovec Jure

SSK Ilirija

99,5 m

97,0 m

267,0

5.

Pikl Primož

SSK Ljubno BTC

94,5 m

100,5 m

262,0

20.

Frank Nejc

SSK Stol

90,5 m

91 m

228,0

25.

Trpin Sašo

SSK Stol

86 m

90 m

215,5

28.

Miklič Grega

SSK Stol

84,5 m

83,5 m

197,5

 

POKAL COCKTA, MLADINCI DO 18 LET

PLANICA, K=90 M

1.

Benkovič Rok

SSK Mengeš

99,5 m

100,5 m

271,0

2.

Šparovec Matevž

SK Triglav

96,0 m

97,0 m

259,5

3.

Zupan Primož

SK Triglav

98,0

95,0

258,5

7.

Frank Nejc

SSK Stol

90,5 m

91 m

228,0

9.

Trpin Sašo

SSK Stol

86 m

90 m

215,5

11.

Miklič Grega

SSK Stol

84,5 m

83,5 m

197,5

34.

Gaj Trček

SSK Stol




 

DRŽAVNO PRVENSTVO EKIPNO, ČLANI

PLANICA, K=90 M

1.

SK Triglav Kranj I

1005.0

Matevž Šparovec

94.5m

91.0m

240.5

Primož Zupan

94.0m

94.5m

245.0

Robert Kranjec

99.5m

95.5m

263.5

Primož Peterka

95.5m

96.0m

256.0

2.

SK Triglav Kranj II

894.5

Jure Bogataj

88.0m

87.0m

215.5

Jan Tomazin

89.5m

85.5m

214.5

Primož Zupan-Urh

90.5m

89.5m

226.5

Rok Urbanc

93.5m

90.5m

238.0

3.

SSK Mengeš

807.5

Vid Ojsteršek

79.5m

82.0m

182.5

Peter Kürbus

77.0m

75.5m

160.0

Uroš Peterka

88.5m

88.0m

217.0

Rok Benkovič

94.5m

94.0m

248.5

5.

SSK Stol Žirovnica

763.5

Roman Urek

71.0 m

82.5 m

161.0

Grega Miklič

82.0 m

82.0 m

188.0

Sašo Trpin

84.5 m

86.5 m

204.0

Nejc Frank

87.5 m

85.5 m

210

 

POKAL COCKTA, DEČKI DO 9 LET
MOSTEC K = 12

1.

Albreht Urh

SK Tržic Trifix

229.5

2.

Rok Dolinar

SSK Ilirija

229.0

3.

Luka Romšak

SK Triglav Kranj

226.5

32.

Matic Lotrič

SSK Stol

197.0

34.

Urban Dolar

SSK Stol


 

POKAL COCKTA, MLADINCI DO 16 LET
ŽIRI, K=60 M

1.

Hrgota Robi

SSK Velenje

2.

Kožar Primož

SSK Ilirija

3.

Rus Jaka

SSK Logatec

20.

Urek Roman

SSK Stol

29.

Oblak Aleš

SSK Stol

45.

Martinčič Miha

SSK Stol

49.

Balek Vid

SSK Stol

62.

Baloh Bine

SSK Stol

76.

Pristov Žiga

SSK Stol

 

 


Copyright © 1997-2009 Peter Lužnik & ostali avtorji. Vse pravice pridržane.