Žirovnica.com
   ::novo::  ::objava::  ::e-pošta:: 
Rezultati tekmovanj v smučarskih skokih

 

REVIJA SKOKOV MOSTEC 2004, petek, 18.06.in sobota 19.06. 2004

 

CICIBANI DO 9 let, K - 12 (48 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Ožbej Ferkov

SSK Ilirija

219.0

2.

Andraž Modic

SSK Logatec

217.5

3.

Anja Javoršek

SK Zagorje Ytong

215.0

3.

Mitja Drinovec

SK Trifix Tržič

215.0

5.

Uroš Drobnič

SSK Ilirija

213.5

6.

Žiga Hrovat

SK Zagorje Ytong

210.0

13.

Matic Lotrič

SSK Stol Žirovnica

197.5

29.

Matija Obed

SSK Stol Žirovnica

179.5

31.

Denis Debeljak

SSK Stol Žirovnica

177.5

 

DEČKI DO 11 let, K - 21 (52 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Manja Pograjc

SK Zagorje Ytong

230.8

2.

Rok Dolinar

SSK Ilirija

219.7

3.

Gašper Štupar

SSK Sam Ihan

219.6

4.

Barbara Klinec

SSK Alpina

218.3

5.

Nejc Cajner

SSK Ljubno BTC

217.7

6.

Domen Zupančič

SSK Alpina

212.9

18.

Mitja Robič

SSK Stol Žirovnica

190.8

25.

Jernej Dolar

SSK Stol Žirovnica

179.7

32.

Urban Dolar

SSK Stol Žirovnica

170.5

37.

Jaka Zavolovšek

SSK Stol Žirovnica

161.8

50..

Klemen Kovačič

SSK Stol Žirovnica

131.4

 

DEČKI DO 13 let, K - 36 (72 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Aleš Oblak

SSK Stol Žirovnica

243.6

2.

Urban Sušnik

SK Trifix Tržič

240.0

3.

Matevž Slatinšek

SSK Ljubno BTC

239.2

4.

Nace Šinkovec

SSK Alpina

238.8

5.

Leon Grobljar

SK Zagorje Ytong

226.3

6.

Žan Založnik

SSK Mislinja

225.8

15.

Bine Baloh

SSK Stol Žirovnica

218.6

22.

Rok Justin

SSK Stol Žirovnica

211.4

39.

Katarina Kosmač

SSK Stol Žirovnica

194.2

 

DEČKI DO 15 let, K - 55 (57 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Roman Urek

SSK Stol Žirovnica

229.3

2.

Anže Zaplotnik

SK Trifix Tržič

223.2

3.

Matic Kramaršič

SSK Ilirija

210.5

4.

Čestmir Kožišek

LSK Lomnice

210.0

5.

Miha Požek

SK Triglav Kranj

208.8

6.

Andraž Pograjc

SK Zagorje Ytong

205.7

 

MLADINCI DO 16 let, K - 55 (80 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Primož Roglič

SK Zagorje Ytong

247.8

2.

Roman Koudelka

LSK Lomnice

240.1

3.

Jurij Tepeš

ŠD Dolomiti

232.1

4.

Roman Urek

SSK Stol Žirovnica

229.3

5.

Anže Zaplotink

SK Trifix Tržič

223.2

6.

Miran Zupančič

SK Zagorje Ytong

222.2

15.

Žiga Pristov

SSK Stol Žirovnica

160.0

22.

Vid Balek

SSK Stol Žirovnica

158.7

 

DEKLETA ABSOLUTNO, K - 55 (11 tekmovalk)

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Monika Pogladič

SSK Mislinja

213.3

2.

Maja Vtič

ŠD Zabrdje

210.2

3.

Petra Benedik

SK Triglav Kranj

207.2

4.

Urška Rožman

SK Triglav Kranj

190.5

5.

Tamara Kancilija

SK Triglav Kranj

189.5

6.

Eva Logar

ŠD Zabrdje

178.2

 

MLADINCI DO 18 let, K - 55 (40 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Mitja Mežnar

SK Trifix Tržič

228.3

2.

Roman Koudelka

LSK Lomnice

225.0

3.

Nejc Frank

SSK Stol Žirovnica

219.4

4.

Primož Roglič

SK Zagorje Ytong

217.6

5.

Sašo Trpin

SSK Stol Žirovnica

217.4

6.

Anže Obreza

SSK Velenje

213.3

11.

Uroš Smolej

SSK Stol Žirovnica

198.1

29.

Miha Martinčič

SSK Stol Žirovnica

174.7

 

ČLANI, K - 55 (68 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Damjan Fras

SSK Ilirija

249.8

2.

Peter Žonta

ŠD Dolomiti

237.4

3.

Rok Benkovič

SSK Mengeš

234.6

4.

Bine Zupan

SK Triglav Kranj

233.2

5.

Jernej Damjan

SSK Ilirija

232.1

6.

Jure Radelj

SSK ilirija

231.8

7.

Primož Peterka

SK Triglav Kranj

231.2

8.

Primož Pikl

SSK Ljubno BTC

229.7

9.

Mitja Mežnar

SK Trifix Tržič

228.3

10.

Roman Koudelka

LSK Lomnice

225.0

12.

Nejc Frank

SSK Stol Žirovnica

219.4

15.

Sašo Trpin

SSK Stol Žirovnica

217.4

29.

Uroš Smolej

SSK Stol Žirovnica

198.1

54.

Miha Martinčič

SSK Stol Žirovnica

174.7

 


Copyright © 1997-2009 Peter Lužnik & ostali avtorji. Vse pravice pridržane.