Žirovnica.com
   ::novo::  ::objava::  ::e-pošta:: 

Rezultati tekmovanj v smučarskih skokih

MEDNARODNO TEKMOVANJE ALPE-ADRIA,GLENCA NAD BREZNICO

Sobota, 26.06.2004

 

DEČKI DO 7 let, K - 10 (19 tekmovalcev) SKAKALNICA K= 10M

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Matija Štemberger

SSK Ilirija

193.5

11.

Denis Debeljak

SSK Stol

168.0

13.

Ažbe Končnik

SSK Stol

166.5

18.

Jure Legat

SSK Stol

148.5

 

DEČKI DO 8 let, K - 15 (16 tekmovalcev) SKAKALNICA K= 15 M

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Mitja Drinovec

SK Tržič-Trifix

211.0

7.

Matija Obed

SSK Stol

173.0

 

DEČKI DO 9 let, K - 15 (21 tekmovalcev) SKAKALNICA K= 14 M

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Urh Albreht

SK Tržič Trifix

209.0

8.

Jernej Dolar

SSK Stol

185.2

10.

Urban Dolar

SSK Stol

175.9

21.

Klemen Kovačič

SSK Stol

113.1

 

DEČKI DO 10 let, K - 25 (21 tekmovalcev) SKAKALNICA K= 22 M

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Urban Sušnik

SK Tržič -Trifix

223.6

3.

Mitja Robič

SSK Stol

203.3

16.

Jaka Zavolovšek

SSK Stol

150.3

 

DEČKI DO 11 let, K - 25 (19 tekmovalcev) SKAKALNICA K=25 M

Mesto

Tekmovalec

Klub

Točke

1.

Urban Sušnik

SSK Ponikve

184.5

5.

Rok Justin

SSK Stol

177.0

16.

Polde Petek

SSK Stol

111.5

 

29.MEDNARODNI TEDEN SKOKOV,KRANJ GORENJA SAVA

OD 24.6. DO 26.6.2004

ČETRTEK,24.06.2004

DEČKI DO 9 let

Mesto

Tekmovalec

Klub

1.

Mitja Drinovec

SK Trifix Tržič

21.

Matija Obed

SSK Stol Žirovnica

31.

Denis Debeljak

SSK Stol Žirovnica

32.

Ažbe Končnik

SSK Stol Žirovnica

 

DEČKI DO 10 let

Mesto

Tekmovalec

Klub

1.

Urh Albreht

SK Trifix Tržič

13.

Jernej Dolar

SSK Stol Žirovnica

23.

Urban Dolar

SSK Stol Žirovnica

30.

Klemen Kovačič

SSK Stol Žirovnica

 

DEČKI DO 11 let

Mesto

Tekmovalec

Klub

1.

Urban Sušnik

SK Trifix Tržič

5.

Mitja Robič

SSK Stol Žirovnica

24.

Jaka Zavolovšek

SSK Stol Žirovnica

 

Petek, 25. 6. 2004

DEČKI DO 12 let, K 40 (22 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

1.

Urban Sušnik

SK Trifix Tržič

2.

Rok Justin

SSK Stol Žirovnica

 

DEČKI DO 13 let, K 40 (32 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

1.

Alen Turjak

SSK Mislinja

4.

Aleš Oblak

SSK Stol Žirovnica

20.

Bine Baloh

SSK Stol Žirovnica

 

DEČKI DO 14 let, K 50 (35 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

1.

Urban Zamernik

SSK Ljubno BTC

2.

Andraž Pograjc

SK Zagorje Ytong

3.

Peter Kürbus

SSK Mengeš

 

Sobota, 26. 6. 2004

DEČKI DO 15 let, K 50 (24 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

1.

Miha Požek

SK Triglav

11.

Roman Urek

SSK Stol Žirovnica

 

MLADINCI DO 16 let, K 50 (14 tekmovalcev)

Mesto

Tekmovalec

Klub

1.

Jernej Košnjek

SK Trifix Tržič

14.

Žiga Pristov

SSK Stol Žirovnica


Copyright © 1997-2009 Peter Lužnik & ostali avtorji. Vse pravice pridržane.