Tradicionalni kašarski hokejski derbi Stari : Mladi

Ledena dvorana na Bledu, 07. februar 2009 ob 14:00.
Gledalcev okoli 2000 ( po uradnih podatkih ), neuradno pa 5 do 10.
Sodnik: Gruškovnjak Sašo – Gruško.

Stari : Mladi

Ekipa STARI:
Mitja Grabnar – vratar, Jani Žemlja, Andrej Grubar, Tomaž Knafelj, Borut Anderle, Aleš Ravnihar, Marko Šturm, Gašper Franc - Jimmy, Aleš Bernik, Bojan Blažič in Primož Ravnihar.

Ekipa MLADI:
Bojan Jordan – vratar, Blaž Pintar, Aleš Pintar, Miha Peternel, Blaž Bulovec, Matjaž Aleš, Bojan Grubar, Miha Bulovec, Uroš Sernel., Grega Bulovec in Marko Sernel.

Obe ekipi sta pokazali borbeno igro. Najbolje so začeli 'tastari', ki so po prvi tretjini povedli s 3:1. V drugi tretjini je 'starim' že pošla sapa in mladi so izenačili rezultat na 4:4. V odločilnem tretjem delu derbija, pa so mladi 'pritisnili na plin' in zmagali s 7: 4.

Tekma je dodobra ogrela občinstvo, dodatno pa jih je dvigoval na noge še Tomaž, ki je v slogu Andreja Stareta komentiral dvoboj.

Nasvidenje naslednje leto! Kašarji, pravočasno si rezervirajte vstopnice, kajti po letos prikazanem, se obeta nabito polna dvorana!